forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

КАКЪВ ТРЯБВА ДА Е ИДЕЯЛНИЯТ МЪЖ,ЖЕНА?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахаха мда напълно съм съгласен Дош хахаха ..... !!! а ве аз искам да съм In position of Power пък тея лайн*а след 5-10 годинки ще си берат "плодовете " от труда .....някфи лекета и газарчета дет днеска ги има утре никой не ги помни
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Сря Юни 08, 2005 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
хахахаха мда напълно съм съгласен Дош хахаха ..... !!! а ве аз искам да съм In position of Power пък тея лайн*а след 5-10 годинки ще си берат "плодовете " от труда .....някфи лекета и газарчета дет днеска ги има утре никой не ги помни


Ми щом искаш наистина, може и да стане. Четох наскоро че шефа на Нокия за България бил само на 27 години. Много интересно интервю. Личи си как е пробил само като четеш приказките му.

И да ти кажа има една хубава страна на тва масово затъпяване в страната, щото ако си умен много по-лесно ще те забележат онези които искаш да те забележат (било то жени или работодатели) на фона на Оби Уан Найробита и прочее олигофрени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 6:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз съм тъп...ама ми е през ку*а шот и така се спраям Razz Laughing Wink
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 7:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
ShortY написа:
хахахаха мда напълно съм съгласен Дош хахаха ..... !!! а ве аз искам да съм In position of Power пък тея лайн*а след 5-10 годинки ще си берат "плодовете " от труда .....някфи лекета и газарчета дет днеска ги има утре никой не ги помни


Ми щом искаш наистина, може и да стане. Четох наскоро че шефа на Нокия за България бил само на 27 години. Много интересно интервю. Личи си как е пробил само като четеш приказките му.

И да ти кажа има една хубава страна на тва масово затъпяване в страната, щото ако си умен много по-лесно ще те забележат онези които искаш да те забележат (било то жени или работодатели) на фона на Оби Уан Найробита и прочее олигофрени.


хах да така е ..... тфа наистина е много хубаво така че изпроствяйте още и още .....те жените повечето искат да имаш хубава кола ако ще и с лайна да си намазан кат имаш пари скача до тебе там .... пък дали имаш нешо в главата не е интересно
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
те жените повечето искат да имаш хубава кола ако ще и с лайна да си намазан кат имаш пари скача до тебе там .... пък дали имаш нешо в главата не е интересно


Амме, не всички са такива... Пък и тия дето сега така мислят, като се оженят за някой батко с хубава таратайка, ще поживеят с него 5-10 години и после ще си бият главата в стената що не е гледала навремето ми сега бие пуйките в кухнята па оня се размотава с хубавата си кола по курви. Ама те повечето са така де... Не мислят кога трябва да се мисли и си пропиляват живота... Ама друг живот нема... Има само червеи и тор накрая... Аве всеки си знае де... Всеки си прави избора сам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да ве ...така е ама при положение че някфа дрисла 6-7 клас ми вика ... Ти имаш ли кола ??? обичала в МБВ да се вози .... кво може да си помисли човек .... ;)ххах ....ве те 80% от пут**** са колата или ланците дет някои хора си ги купуват магазина ..... баси продажното племе .... ;П малко са мъжете дет за 50-60лв ...разтварят г** хаххаха (ако въобще има такива)
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Има само червеи и тор накрая...


и така би свършила една дет метъл песен Very Happy



ам по новообразувалата се тема, аз мисля че освен пари (които наистина са важни в наше време) ти трябва да покажеш на една жена че си способен да управляваш, възпитаваш и организираш живота на семейството си!
ако нямаш какво да дадеш на децата си (говоря за духовни ценности, а не за наследство и такива) то значи не си бил достоен да създадеш живот и да го отгледаш.
по тези мои думи естествено може да се спори, даже аз бих си спорил със себе си, но така ги виждам сега, а като поотрасна още ще видим
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DaViDiaN написа:
ам по новообразувалата се тема, аз мисля че освен пари (които наистина са важни в наше време) ти трябва да покажеш на една жена че си способен да управляваш, възпитаваш и организираш живота на семейството си!


Аз бих перефразирал малко : ти трябва да покажеш на една жена че си способен да управляваш, възпитаваш и организираш нейния живот!
Сега, колкото и да звучи банално ама наистина жените търсят някаква опора в мъжа, а не някакво мамино детенце. Тва е заложено в жените още от праисторията сигурно. Обаче според мен трябва да има разпределение на отговорностите, т.е. и аз като имам проблеми да се съветвам с нея и да решаваме заедно и тя по същия начин. А не аз да си блъскам главата за всичко па тя да си мисли "ам... той мъжа ми ще оправи всичко".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

еми да нали това е смисъла на всеки един съюз, в този случей брачния
въпреки че може и без брак
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мда добре казано дош Smile ....
че Давидиан кво пък лошо му има на брачния съюз .... ?? мене пък е мно странно някфи да живеят заедно (женени ушким) без да са подпивали нищо там както си му е реда мнооо нетрадиционно и тъпо.
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

нищо лошо не виждам в брака, даже и аз го искам един ден Smile
ама викам че има и примери в които може и без брак... и т.н. ама няма значение
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
мда добре казано дош Smile ....
че Давидиан кво пък лошо му има на брачния съюз .... ?? мене пък е мно странно някфи да живеят заедно (женени ушким) без да са подпивали нищо там както си му е реда мнооо нетрадиционно и тъпо.


Ми щото ако решите да се разделяте и трябва да се развеждате пък така е по-лесно. Пък и някак си по обвързва жената брачния съюз. В тая патриархална България става така все едно тя ти принадлежи, пък никой не принадлежи на никой. Щото иначе тва е потъпкване на свободата на човека.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ами точно тфа ....раждат 2деца ..... на някой му писва и секи казва : ООооо аз ще си ходя .... Аре чао ...децата да се опраят те вече са на 10 големи са ще се оправят .....аре Адиос .... пък и така се разрушават традициите и обичаите ....представи си след 10год. никой да не се жени .....има хиляди обичаи и традиции съхранени по този начин .....точно тфа ся учим по литература като сме били под турско робство ...така са се запазвали традициите ...хората тогава си ги опазили ние сега свободни секи си измисля някфи революционни начини .... няма да се женим ....няма да подписвам ..... жените не искам да раждам ше си осиновя някое циганче .... кво ше се мъча да раждам ....

аз 2 пъти съм ходил на сватба то не бяха там обичаи окраси глупости ...не успях всичко да запомня .....хора и т.н. Wink за кво да се разрушава и забравя това което се прави от не знам си колко години те да се оженят да си подпишат ....пък да са си равностойни ...кво му се бърка ?
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
ами точно тфа ....раждат 2деца ..... на някой му писва и секи казва : ООооо аз ще си ходя .... Аре чао ...децата да се опраят те вече са на 10 големи са ще се оправят .....аре Адиос .... пък и така се разрушават традициите и обичаите ....представи си след 10год. никой да не се жени .....има хиляди обичаи и традиции съхранени по този начин .....точно тфа ся учим по литература като сме били под турско робство ...така са се запазвали традициите ...хората тогава си ги опазили ние сега свободни секи си измисля някфи революционни начини .... няма да се женим ....няма да подписвам ..... жените не искам да раждам ше си осиновя някое циганче .... кво ше се мъча да раждам ....

аз 2 пъти съм ходил на сватба то не бяха там обичаи окраси глупости ...не успях всичко да запомня .....хора и т.н. Wink за кво да се разрушава и забравя това което се прави от не знам си колко години те да се оженят да си подпишат ....пък да са си равностойни ...кво му се бърка ?


Оооо тва за децата е така абсолютно! Обаче тъй като нямаме още деца и се размотаваме с Хриска на свободни начала. А пък нямаме деца щот няма пари де**ба да ги отгледаш както си трябва. Ква е ползата да отрасне детето в мизерия? Аз като малък не че съм отраснал в мизерия ама нямаше пък и кой знае кви възможности... В смисъл искам детето ми да отрасне в по-хубава среда от моята. Вече има такъм проблем че може да стане глезльо по тоя начин ама тва си е до възпитанието според мене.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Чет Юни 09, 2005 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мда ве естествено ....ми и аз не съм отраснал в мизерия ама много пъти се е случвало да кажа : Тате купи тфа че ми се яде и получвам отговор : Няя пари .... ;П) така че и аз ще искам детото ми да живее в много много по добра среда .... пък глезлио няяя стане... нито ще му давам да ми разпилява парите все едно растат по дърветата както правят някой лекета (гъзари ) ...аз познавам и много момчета на моята възраст с много пари .... и въобще не можеш да направиш разлика м/у мен и тях :П) ама тфа си зависи от възпитанието ) !!!
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov