forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Прости ли сме?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко
Предишната тема :: Следващата тема  

Ние Българите прости ли сме?
Да
32%
 32%  [ 22 ]
Не
67%
 67%  [ 45 ]
Общо гласове : 67

Автор Съобщение
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

neighbour написа:
dosh написа:
neighbour написа:
GangBoy написа:
според мен българите сме мноо умни хора ама никой не го показва или тея които са най-умните не са известни апък тез дето са някви депутати са некфи лемури.....


Това е вярно и като ни притискат от всички страни както и от ЕС нашите държавници правят какво ли не за да се подмажат и така мнението на хората остава на заден план и си мислят че могат да ни орежат отвсякъде както например стана с реакторите на АЕЦ. Ние сме много по интелигентни и не трябва да се оставяме на каквито и да било съюзи и организации да ни казват какво да правим защото тяхната цел е да ни вкарат в пропастта. (Май малко се повлякох)


Айде айде, както се казва в известен скеч: На българина все някой друг му е виновен.


Ами сигурно съдиш по себеси Very Happy Laughing


Не. Щото не съм българин. Затова съм безпристрастен... донякъде...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
neighbour
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Май 2005
Мнения: 59
Общо думи: 0
Местожителство: Може би тук, а може би там

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Ако си много изтънчен и културен и си хвърляш боклучето в кофичката нали веднага ще те помислят или за педераст или поне за бисексуален. За да си истински мъж трябва да храчиш по улиците и да си секнеш сополите така че да се веят по вятъра.

Разбира се всеки може да каже: Абе аз съм мноо умен ама са прая на тъпан фе вие нищо не разбирате. То така всеки може.


Ми то това не е нито изтънчено нито културно ама нз.
То тука се пита дали сме прости не се изисква описание на такива хора Twisted Evil
_________________
Някой друг път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dosh написа:
Ако си много изтънчен и културен и си хвърляш боклучето в кофичката нали веднага ще те помислят или за педераст или поне за бисексуален. За да си истински мъж трябва да храчиш по улиците и да си секнеш сополите така че да се веят по вятъра.

This is disgusting evil_4e Предпочитам да виждам само хора с алтернативна сексуална ориентация и да живея в чиста страна,отколкото "истински" мъже и да внимавам къде стъпвам ,за да не попадна на нечий секрет..... гадост...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy написа:
dosh написа:
Ако си много изтънчен и културен и си хвърляш боклучето в кофичката нали веднага ще те помислят или за педераст или поне за бисексуален. За да си истински мъж трябва да храчиш по улиците и да си секнеш сополите така че да се веят по вятъра.

This is disgusting evil_4e Предпочитам да виждам само хора с алтернативна сексуална ориентация и да живея в чиста страна,отколкото "истински" мъже и да внимавам къде стъпвам ,за да не попадна на нечий секрет..... гадост...


Представи си кво ми е на мене като всяка сутрин като отивам на работа и по тротуара виждам само мазни храчки някви... И както сутрин често ми се повръща.... направо... Един дядка пък веднъж така се изсекна че за малко да ме опръска!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аха ... някой хора не знаят какво е това носна кърпа, а други не знаят че тези неща могат да ги свършат в тоалетната си преди да излязат
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
dosh
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Сеп 2004
Мнения: 1439
Общо думи: 85

МнениеПуснато на: Чет Май 19, 2005 3:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

neighbour написа:
То тука се пита дали сме прости не се изисква описание на такива хора Twisted Evil


Ми ок. То тука май се иска някакво отнесено теоретизиране. Аз давам конкретни примери които пряко са свързани с простотията пък вие се замислете ако искате. Ако не искате - ми повтаряйте си Ние не сме прости и тва е. Хау!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Всичко Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov