forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

"дей българското"
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дам, за нея става въпрос и на есето, КОЕТО САМ НАПИСАХ имам 6...
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
nicksun
Примерен комсомолец
Примерен комсомолец


Регистриран на: 04 Мар 2005
Мнения: 32
Общо думи: 0
Местожителство: В НАШЕ СЕЛО

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DRINKIN_PARK написа:
дам, за нея става въпрос и на есето, КОЕТО САМ НАПИСАХ имам 6...


Пичага си ти, ама нещо ми се срува пресилено това есе... Не се съмнявам, че си получил добра оценка... Но, истината не е толкова крайна... колкото ти се струва...

Какво сега - хайде да оплюем прогреса ! Че, кой не се води по акъла на САЩ - нали точно те са "локомотива" на съвременната цивилизация...

Пък - какво да се прави- ами много неща нямат конкретни названия на БГ, за това и навлизат чуждиците... Но, повечето думи в БГ език въобше не са български... Така че, този процес си е от пантивека...

Аз въобще не знам, какви са тия неонацистки настроения, които долавям в твоите мисли... Каква е тая ВЕЛИКОБЪЛГАРСКА мания... що ви е обхванала... Щото аз съм някъде 11-13 години по-голям от теб... та ми е чудно, какво пък Вас ви мъчи ?!

Какво сега - да не влиземе в Европа, защото сме щели да си загубим идентичността Laughing Ние отдавна нямаме такава - какво се залъгваме! Българщината се крепи на патриархалните традиции, които отдавна са само мит. Празниците са останали само като дати, но обичаите почти са изгубени... Липсва християнската ценностна система... Абе - нашето общество отдавна е "цивилизован тип", демек - МАТЕРИАЛИСТИЧНО... На никой вече не му "дреме" за духовните ценности... Та - аз не виждам какво ли ни е останало, та да го съхраним от посегателство?! Гол е нашия народ - гол ДУХОВНО, гол МАТЕРИАЛНО... Въобще сме в такава каша... че не виждам какво ли бъдеще има РОДНОТО ?!

Ако трябва да перифразирам твоите думи - ще се получи това :

КЪДЕ Е БЪЛГАРСКОТО ?! - В ИСТОРИЯТА ! Twisted Evil
_________________
НЕ ГЛАСУВАЙТЕ ЗА МЕН !
ДА ЖИВЕЕ ОБЩОТО БЛАГО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Сря Май 04, 2005 8:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

дам - в историята е... честно казано наистина е там

а отностно моето мнение - честно казано не се интересувам ВЪОБЩЕ от политика... не знам изобще кво става със скапаната държава, ама факт-а, че няма достатъчно пари за нищо ми е достатъчно - не може човек да се бъхти по 12 часа на ден и да търси работа за през нощта и да живее в мизерия. Какво е това?
А отностно САЩ - хм... не ме еб* и за чуждиците - дори и аз ги използвам доста често... я по навик, я нарочно, но за есето тогава ми дойде това да напиша да е колкото може по-негативно настроено. Пък и реално погледнато няма нещо, което да ми харесва в държавата. Виж против Америка нямам ПОЧТИ нищо общо, не се интересувам от политика. И все пак... има доста верни неща в есето ми.
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov