forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

UP : Kate Beckinsale pics
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
T.N.F.
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 28 Сеп 2004
Мнения: 817
Общо думи: 12,721

МнениеПуснато на: Нед Апр 17, 2005 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

franky написа:
Кейт Бекинсел ,когато съм я гледал вие сте били много малки.Даже и имам първия филм! Стига сте затривали така темата,защото някак си ми се струва че се вие толкова..ами като е така недейте писа! И стига сте сравнявали рокаджиики с актриси ако може..и само да кажа че без грим Кейт е много по хубава защото и личи натуралната красота,въпреки годините и които са 32,плюс това Ейми Лии е на 23 така че за какво говорим ? Аи малчете вече..

Абсолютно! Напълно съм съгласен... и мисля, че Кейт не е като другите - както имаше такива исказвания - харесвам я повече от многото изкуствени актриси на по 20 и нещо години, макар че по принцип ми е гадно като ми кажат, че някоя актриса е на 30-40 години, направо ме отвръщават, затова и не харесвам к**** като Памела Андерсън и Анджелина Джоли - Кейт Бекинсейл е изключение и много по-красива от тях!
_________________
MANCHESTER UNITED - ONE UNITED - FOREVER UNITED
Цитат:
Жозе Моуриньо: Плаках, когато напусках Челси (Abramovich makes me cry)

Arrow Mourinho is a bloody emo! Laughing
If you're not a Manc - you're a wank!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Снимки Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov