forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За хора с богато въображение!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 4:18 pm    Заглавие: За хора с богато въображение!! Отговорете с цитат

За хора с богато въображение!!Мечтаете ли още?Или мечтите ви са отлетяли заедно с детството и са останали в спомените или заключени някъде дълбоко у вас?Намерете ключа поне за миг..и нека помечтаем..заедно..Отворете сърцето си и нека заедо допишем тази история....мисля ,че на всеки във този форум не му липсва въображение..Smile)


...чуваш ли морето?Вятъра,които вее косите ти,лъчите на слънцето,които галят кожата ти и този бриз...чуваш ли хилядите хора на плажа?Смеха на децата,лъчезарните им личица-те са там на брега тичат,играят и се смеят,правят пясъчни замъци..
Дори и сама кой не би се усмихнал пред тази гледка:щастливите хора,грейналите чисти и невинни детцки лица..,влюбените двойки..ето сега минава една..сладки са и се държат за ръце...усмихнати и щастливи..ами тази гледка..необятното море и това синьо небе,тази кристално чиста вода..Започвам да усещам спокойствие..а вие?Затвори очи...ето вече ставам и се разхождам по плажа...усещам пясъка под краката си..вълните..и този лек ветрец...слънцето пече и гали кожата ми...Вървя бавно,замислено(както обикновено) и се запътвам към моста..оглеждам се ,сякаш търся нещо или някого,но виждам само непознати лица...стигам до моста..има едно стъпало - качвам го..Вървя напред загледана в безкрайното море..Един мъж ме спира: -Г-це, да знаете случайно колко е часа?
Усмихвам се и казвам: - ...има ли някакво значение..за мен времето е спряло...
Продължавам напред...вървя и се усмихвам,а пред очите ми се простира неописуемата вълшебна гледка..толкова е красиво..вървя като опиянена...стигам до края на моста и гледам напред...винаги напред.. Наслаждавайки се на гледката в един миг нещо ме накара да се обърна....
---------
инициатива на lorito в stih4e.com, мисля, че ще е хубаво да я продължим тук
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 4:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чух познат глас, погледа ми започна да я търси. Знаех, че не мога да греша. Упътван от райските звуци на нейната песен най-после я съзрях. Красива, както винаги, тя пееше на децата си. А тази песен...тази песен ме отведе години назад, единствената която ми изпя докрай, там край лагерния огън, когато бяхме само двамата. Спомням си сякаш беше вчера.
За първи път отивахме заедно на планина, а се познавахме от години. Вече всички си бяха легнали, край огъня бяхме само ние и прохладата на лятната нощ. За пореден пътя я помолих да ми изпее нещо, този път се съгласи. Слушах я прехласнат, наслаждавах се на прекрасния й глас. Тя пееше песен за любовта на два славея, единия от които бил ранен смъртоносно. Видях сълзите в очите й и я прегърнах, тя ми отвърна, последва целувка и най-красивата нощ в живота ми.
Заедно гледахме изгрева. Изгряващото слънце караше облаците да преливат в прекрасни цветове, а най-красивата част от живота ми седеше в прегръдките ми.
Лекия вятър отвя спомените, видях красивите й очи да ми се усмихват, беше ме видяла. Усетих горчивината на миналото да ме обгръща, сълзите напираха в очите ми. Знаех, че спомените няма никога отново да станат реалност, обърнах се и продължих пътя си
--------------------
това е моето продължение. Очаквам вашите Exclamation
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465


Последната промяна е направена от nesus на Пет Мар 11, 2005 4:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Seraf
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Яну 2004
Мнения: 744
Общо думи: 17,018
Местожителство: Trendafil City

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 4:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина впечатляващо.
_________________
Temporary constructs of a feeble human intellect...trying desperately to justify an existence that is without meaning or purpose!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
niro
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2005
Мнения: 107
Общо думи: 0
Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 4:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти си бил голям романтик бе, само че в реалността тези мечти, облечени във въображението не съществуват. Слез на земята, огледай се и ще разбереш за какво става дума.

Smile Smile Smile
_________________
Бъди решителен, дори ако понякога грешиш.
Бъди готов понякога да загубиш.
Бъди на разположение, когато хората имат нужда от теб.
Прави всичко както трябва още първия път.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
nesus
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 11 Юни 2004
Мнения: 313
Общо думи: 1,404
Местожителство: в лабораторията, третата епруветка от ляво на дясно

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 4:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

niro, знам, че са само мечти и едва ли ще станат реалност, но все пак моля да помечтаете и вие и да споделите мечтите си, а не да критикувате бляновете на другите
_________________
Боже, благослови ме да не бъда утешаван, а да утешавам; не да бъда разбиран, а да разбирам; не да бъда обичан, а да обичам – защото давайки, получаваме; защото като прощаваме, биваме опростени; и умирайки се раждаме за вечен живот.
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=USER_IMAGES&USER_ID=20465
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
CraZy`f-4e
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 01 Май 2004
Мнения: 180
Общо думи: 4
Местожителство: pri delfy

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

niro написа:
Слез на земята, огледай се и ще разбереш за какво става дума.

Smile Smile Smile



ами според мен nesus искаше да призове вс да направят точно обратното ,да се откъснат поне за малко от тази ужасна действителност и да дадам сила на емоциите ни и на въображението си Smile Мечтите са тези ,които ни поддуржат Wink
_________________
Който ме обича, след мен да тича, който ме мрази, под мен да лази!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Пет Мар 11, 2005 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nesus, поздравления ... хареса ми, може и аз да напиша нещо, но сега "музата" ми я няма ... не ме е навестявала отдавна ... Sad ...Мисля че наистина човек има нужда от време на време да помечтае ... Smile
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Литература Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov