forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Защо е по-добре да си мъж - И това ако го има, изтрийте
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mila_e написа:
_bioHAZArd_ , кой кого познава..хм..условно е,я...в случая най-вече обусловено от средното образование
за енергията - не се притеснявай, на всеки се случва да му поналепва енергията,така да се каже хахахах естествен процес,кво да го правиш мен лично по- ме вълнува вкуса.не че съм придирчива,но сладко-кисело-иронично се поглъща най-лесноSmile
anilaG,това с телефонните разговори,дето все еднакви ти се случват да не те тревожи.и момичетата ще пораснат и ти също и разговорите ще станат по-интересни,потрай малко виж,с "Под игото" здраво си загазил. не искам да звуча обезсърчаващо,ама щом сте на Вазов голямо мъчение те чака...чете се,обаче оставя лош вкус в устата (кофти енергия ще да е). и знаеш ли що - само щото имал късмет да налучка правилното време да пише непридирчиви простотии и да му ги четат. ама здрав производствен процес - с тонове..упс-томове, ай мийн...(това обаче не го споменавай в контролните;вярно е,но никой не смее да го признае). пак ти казвам, не искам да те плаша, ама "Под игото" нищо не е.после като те прекарат да учиш и "епопея на забравените" наизуст, ще разбереш каква мъдрост има в думите миSmile Ботев е готин,ама сте го минали...остава да избуташ до Яворов,но няма да е скоро...хм...в кой клас си,пич?
Tishop, ти си Човека щото си прав - така е,забавна съм
bam bam

Тя е новата "emerald" усещам го Smile...просто няа начин Wink
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Ice
keep walking...


Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 3163
Общо думи: 27,985
Местожителство: унас,увас и утях

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2005 11:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

че що да е новата кат и старата си я има... Smile
_________________
ftfhj56yrdh
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Вто Фев 08, 2005 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми то втори човек няма еднакъв, но интересно стаа като станат много с подобно възгледи
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
V_USTATA
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Ное 2004
Мнения: 350
Общо думи: 0
Местожителство: 3 метра под земята с надпис ТУК ПОЧИВА... и снимка на вратата!

МнениеПуснато на: Вто Фев 08, 2005 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

anilaG написа:
аве и те не могат без нас колкото и да се правят, каквото и да приказват и цитирам моя съученичка така че ще ме извините за жаргона - "друго си е мръвката"
та повече коментар е излишен


Тука си мноо прав!
И мои са го казвали!
_________________
Бойко Борисов => Злокачествена мутация на вмирисал циганин!
Взех и аз да помъдрявам! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Вто Фев 08, 2005 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile
когато съм прав съм прав, ма като седна
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
mila_e
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 06 Фев 2005
Мнения: 4
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Чет Фев 10, 2005 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

sartana,spox be sluncho....kak v teb shte se celq...nqma takova neshto; prosto strelqm na halost,puk kojto padne ("... v boj za pravata na polovete,toj ne umira") Razz ne,seriozno,az naistina prosto se buzikam.kojto me poznava,shte da mi e sviknal na ironiqta (puk znam li s takova chudo svikva li se, ne se li...)
_bioHAZArd_, hm...mi...daaa,prav si v sluhaq maj "poznavam" beshe uslovno Smile otkude da te znam che si takuv zaqdliv (just kiddin') Smile))
obache q mi kajete koj e tozi sroden mi po dusha emerald... az sega otkude da znam da se obijdam li, da ne se li, kato ne sum go chuvala....
_________________
под сиви одежди се крият мечтите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
anilaG
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Яну 2004
Мнения: 1729
Общо думи: 0
Местожителство: България|Габрово|близо до Badmadboy, Shefa, DaViDiaN, Davin4i, Lohnes, Stephen King, Perhi и Idola

МнениеПуснато на: Чет Фев 10, 2005 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми първо е тя, а от там нататъка не тряа се обождаш изобщо просто имате нещо общо в изказа и темите на разизкване
_________________

"аз съм българче обичам..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov