forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Edno interesno prouchvane ....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика
Предишната тема :: Следващата тема  

Koe bihte predpocheli?
Svirka ...
17%
 17%  [ 18 ]
Troika (2 jeni i edin muj)
82%
 82%  [ 87 ]
Общо гласове : 105

Автор Съобщение
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Пет Яну 28, 2005 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не гласувах,необичам такива неща.на мен ми дай една пък мога да си я лижа до препадък,стига да не понамирисва де! Cool Cool Cool Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 5:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

искам да кажа само едно.. четете мненията на Kerigan
какво повече мога да кажа аз.. тя е казала всичко което бих казал аз по темата преди аз да я прочета..
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Kerrigan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 22 Юни 2004
Мнения: 182
Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BATTERY написа:
искам да кажа само едно.. четете мненията на Kerigan
какво повече мога да кажа аз.. тя е казала всичко което бих казал аз по темата преди аз да я прочета..


Хехехее Smile мерси за признанието Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След като прочетох всичките ви хлапашки глупости по темата (аз също писах такива де) и се посмях на мечтите ви които едва ли някога ще се сбъднат, реших да изкажа сериозното си мнение:

Истинската любов е между двама. Във колективизма няма никакви чувства, има само една животинска и низка сладост, изпитвана от хора които не могат да обичат и отдали се единствено на пороците на тялото и материята.
Истинския секс е пълното отдаване на телата и душите, на хора които се обичат. Всичко останало задоволява само за една нощ, защото я няма духовната връзка която е нужна за да изпиташ пълна радост и удовлетворение от секса.
Да участвам в групов секс е под достойнството и гордостта ми, защото се принизявам до нивото на примат, маймуна, животно. Никога не съм имал фантазии и мечти за групови забавления. Винаги съм искал само единичен партньор, на които да се отдам напълно.
Участниците във колективния секс, си разменят някви "ласки" кат лизане, свирки, но те не прикриват очевадния факт че не им пука един за друг и се срещат единствено за да задоволят скотските си страсти (колко жалко че има хора на които най-съкровените мечти са за такъв вид задоволяване).
Към групови изяви прибягват най-вече хора които имат по-особенно, бих казал изкривено и извратено отношение към половите контакти. Такива на които им е омръзнал стандартния секс и не се интересуват от чувства, нито искат да дават, нито да получават такива.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
След като прочетох всичките ви хлапашки глупости по темата (аз също писах такива де) и се посмях на мечтите ви които едва ли някога ще се сбъднат, реших да изкажа сериозното си мнение:

Истинската любов е между двама. Във колективизма няма никакви чувства, има само една животинска и низка сладост, изпитвана от хора които не могат да обичат и отдали се единствено на пороците на тялото и материята.
Истинския секс е пълното отдаване на телата и душите, на хора които се обичат. Всичко останало задоволява само за една нощ, защото я няма духовната връзка която е нужна за да изпиташ пълна радост и удовлетворение от секса.
Да участвам в групов секс е под достойнството и гордостта ми, защото се принизявам до нивото на примат, маймуна, животно. Никога не съм имал фантазии и мечти за групови забавления. Винаги съм искал само единичен партньор, на които да се отдам напълно.
Участниците във колективния секс, си разменят някви "ласки" кат лизане, свирки, но те не прикриват очевадния факт че не им пука един за друг и се срещат единствено за да задоволят скотските си страсти (колко жалко че има хора на които най-съкровените мечти са за такъв вид задоволяване).
Към групови изяви прибягват най-вече хора които имат по-особенно, бих казал изкривено и извратено отношение към половите контакти. Такива на които им е омръзнал стандартния секс и не се интересуват от чувства, нито искат да дават, нито да получават такива.
тези мисли ме погубват
_________________
Янтра,Янтра,Янтра-Наздраве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Cool Cool Cool Cool Cool един мъж не може да из-hammer-ка всички жени,
но негово задължение е да опита

_________________
Янтра,Янтра,Янтра-Наздраве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Dizzy
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Окт 2004
Мнения: 610
Общо думи: 4,708
Местожителство: Newcastle

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

smith написа:
Cool Cool Cool Cool Cool един мъж не може да из-hammer-ка всички жени,
но негово задължение е да опита

Practice what you preach!!!!!!! If you can! And if you dare! Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

smith написа:
негово задължение е да опита


Опитай, да видим колко жени ще ти вържат, щом гледаш на секса като на задължение.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
smith
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 31 Дек 2004
Мнения: 234
Общо думи: 6,387
Местожителство: гр.Габрово

МнениеПуснато на: Съб Яну 29, 2005 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dizzy написа:
smith написа:
Cool Cool Cool Cool Cool един мъж не може да из-hammer-ка всички жени,
но негово задължение е да опита

Practice what you preach!!!!!!! If you can! And if you dare! Twisted Evil
I would fly to the moon and back if
You’ll be
If you’ll be my baby
Got a ticket for a world where we
Belong
So would you be my baby
_________________
Янтра,Янтра,Янтра-Наздраве!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
PokePkaTa
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Дек 2004
Мнения: 1193
Общо думи: 5,323
Местожителство: Somewhere I Belong ...

МнениеПуснато на: Нед Яну 30, 2005 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Време е и "експерта" да се изкаже сериозно по въпроса ... Smile
Всеки си има правото да се чука с когото си иска ... може по 2-ма или по 3-ма ако иска и по 10-ма .... ако това му доставя удоловствие ...
В крайна сметка всеки си е господар на себе си ... НО ако наистина обичаш един човек, то тогава няма да искаш да го "поделяш" с някои друг ... , ако пък нямаш никакви по специални чувства към него то тогава какво лошо има да се направи едно "групово" изпълнение Smile
_________________
Никога не се бори със свиня, накрая и двамата ще сте в лайна, но на нея ще й е хубаво...

П.П. - Продължавате да сте смешни...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
DaViDiaN
Музикохолик


Регистриран на: 29 Дек 2003
Мнения: 3992
Общо думи: 17,360
Местожителство: Два етажа по - горе от Shefa

МнениеПуснато на: Нед Яну 30, 2005 1:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

botroid написа:
След като прочетох всичките ви хлапашки глупости по темата (аз също писах такива де) и се посмях на мечтите ви които едва ли някога ще се сбъднат, реших да изкажа сериозното си мнение:

Истинската любов е между двама. Във колективизма няма никакви чувства, има само една животинска и низка сладост, изпитвана от хора които не могат да обичат и отдали се единствено на пороците на тялото и материята.
Истинския секс е пълното отдаване на телата и душите, на хора които се обичат. Всичко останало задоволява само за една нощ, защото я няма духовната връзка която е нужна за да изпиташ пълна радост и удовлетворение от секса.
Да участвам в групов секс е под достойнството и гордостта ми, защото се принизявам до нивото на примат, маймуна, животно. Никога не съм имал фантазии и мечти за групови забавления. Винаги съм искал само единичен партньор, на които да се отдам напълно.
Участниците във колективния секс, си разменят някви "ласки" кат лизане, свирки, но те не прикриват очевадния факт че не им пука един за друг и се срещат единствено за да задоволят скотските си страсти (колко жалко че има хора на които най-съкровените мечти са за такъв вид задоволяване).
Към групови изяви прибягват най-вече хора които имат по-особенно, бих казал изкривено и извратено отношение към половите контакти. Такива на които им е омръзнал стандартния секс и не се интересуват от чувства, нито искат да дават, нито да получават такива.


един от малкото ти не антисоциални постове Wink много правилно и аз може би мисля като тебе
_________________
If There Was A Single Day I Could Live,
A Single Breath I Could Take,
I'd Trade All The Others Away...

За да откриеш перфектния човек, трябва първо да се влюбиш в него!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Еротика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov