forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бъдещето на интернет е под въпрос ?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
подкрепям .... мн fucked логика вкара наиситна !

Хайде бе, американчето! Ще те видя след някоя друга година. Даже и сега ми е интересно да те видя как ще си оправиш кандидатстването без интернет и компютри!
И фъканата логика не е в това, че технологиите са част от ежедневието ни и ще стават все по-голяма такава част, а че за вас компютъра и интернет означават само нелицензиран софтуер, пиратски филми и музика, някоя шибана игра и чатене!

Шорти, я да те питам, защо TOEFL е компютаризиран ?! Защо примерните тестове за SAT ти ги дават на дискове ?! Защо плащането на изпитите ти ще го направят online ?! Дали пък работата ти с компютъра ще се ограничи до някоя диаграма на word ?!
А като смяташ за грешка купуването на компютъра ти, дай ми го бе, че моя втория отказа и ми се губят 70 Gb Sad
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
CkoT
Dangerous Mindz
Dangerous Mindz


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 2500
Общо думи: 22,980
Местожителство: on debian

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
ShortY написа:
подкрепям .... мн fucked логика вкара наиситна !

Хайде бе, американчето! Ще те видя след някоя друга година. Даже и сега ми е интересно да те видя как ще си оправиш кандидатстването без интернет и компютри!
И фъканата логика не е в това, че технологиите са част от ежедневието ни и ще стават все по-голяма такава част, а че за вас компютъра и интернет означават само нелицензиран софтуер, пиратски филми и музика, някоя шибана игра и чатене!

Шорти, я да те питам, защо TOEFL е компютаризиран ?! Защо примерните тестове за SAT ти ги дават на дискове ?! Защо плащането на изпитите ти ще го направят online ?! Дали пък работата ти с компютъра ще се ограничи до някоя диаграма на word ?!
А като смяташ за грешка купуването на компютъра ти, дай ми го бе, че моя втория отказа и ми се губят 70 Gb Sad


"И фъканата логика не е в това, че технологиите са част от ежедневието ни и ще стават все по-голяма такава част"
само да уточня те са част от ежедневието на мнооооооого по малко от 50% от Българите....'Now am sain'....?
_________________
You can never get enough of what you don't need to make you happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
ShortY написа:
подкрепям .... мн fucked логика вкара наиситна !

Хайде бе, американчето! Ще те видя след някоя друга година. Даже и сега ми е интересно да те видя как ще си оправиш кандидатстването без интернет и компютри!
И фъканата логика не е в това, че технологиите са част от ежедневието ни и ще стават все по-голяма такава част, а че за вас компютъра и интернет означават само нелицензиран софтуер, пиратски филми и музика, някоя шибана игра и чатене!

Шорти, я да те питам, защо TOEFL е компютаризиран ?! Защо примерните тестове за SAT ти ги дават на дискове ?! Защо плащането на изпитите ти ще го направят online ?! Дали пък работата ти с компютъра ще се ограничи до някоя диаграма на word ?!
А като смяташ за грешка купуването на компютъра ти, дай ми го бе, че моя втория отказа и ми се губят 70 Gb Sad


Оооооооооооооооооооооо ТО се изискват супер знания ...да кликнеш 2 пъти с мишката ....на Next Answer i Confirm Answer ....боже мой как ще се оправя записвам веднага на курст !!! SAT 1 го има и на хартия така че ...... !!! Ми аз няма да се записвам онлине за изпита ами учителя ми ще го направя аз само ше му дам парите хахаха Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil хахахахахха примерните тестове мога да си ги правя и на хартия не ми е никакъф проблем вееееее !!!! Тея компютри вмирисани ми изядоха ежедневието ве да го духат компютрите и шибаните gsm и даскалите hahahah !

Майка ми и баща ми не са дали 1000лв за тая кочина че да ти я подарявам по-добре да я продам за 500 ....и да ги вложа тея пари в нещо по съществено !
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha


Последната промяна е направена от ShortY на Пон Яну 17, 2005 4:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти между другото си компютаризирана аз ....поне си признавам че до една степен съм престрастен към компютрите ти си по тежък случай ....наркоманка такава ......... :П) хахахахах
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 4:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Conferm

аз кат гледам и ти много не ги разбираш нещата..хахаха

А Шорти кат не ти се иска да ползваш компа що не пишеш писма с постовете си и да ги пращаш на всеки по отделно! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
ShortY
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 30 Сеп 2003
Мнения: 5275
Общо думи: 39,616
Местожителство: St.Louis

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi az ne pra6tam pisma ???? na koi da gi pra6tam az ako 6te si komunikram s nqkoi ili 6te e live ili po telefona nai malko 6te mu se obadq ne da mu pi6a nqkfi vmirisani Smile .....
_________________
По-добре известен пияница отколкото анонимен алкохолик!
На сиромах човек и половин пу*ка му стига.
Hanging from the Arch Bitch!!!!! haha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
GOD^_^
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 09 Юни 2004
Мнения: 1941
Общо думи: 19,447
Местожителство: ...при Падналите ангели...

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми нали пост значи по пощата! Та затва... Laughing
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Skype Name
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 6:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ShortY написа:
Оооооооооооооооооооооо ТО се изискват супер знания ...да кликнеш 2 пъти с мишката ....на Next Answer i Confirm Answer ....боже мой как ще се оправя записвам веднага на курст !!! SAT 1 го има и на хартия така че ...... !!! Ми аз няма да се записвам онлине за изпита ами учителя ми ще го направя аз само ше му дам парите хахаха Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil хахахахахха примерните тестове мога да си ги правя и на хартия не ми е никакъф проблем вееееее !!!! Тея компютри вмирисани ми изядоха ежедневието ве да го духат компютрите и шибаните gsm и даскалите hahahah !

За пореден път не ме разбра! Нямам никакво намерение да те пращам на курс или нещо такова. Просто ти хвърлих нещо за размисъл - и то беше защо шибаните американци правят дори кандидат-студентските си изпити под формата на компютъризирани тестове ?! Защото ако за образованието ти тук в България, той не ти е нужен компютър, там няма как да минеш без него. Не те карам нито да харесваш техниката, нито да я използваш постоянно, нито да я изучаваш, нито нещо подобно. Само се опитах да ти кажа, че тя е част от живота ни, искаш или не ще стане такава и от твоя и ти също ще я използваш много повече отколкото ти се иска това. Най-вече ти, защото си се запътил към място където без техника не се живее Wink

ShortY написа:
Ти между другото си компютаризирана аз ....поне си признавам че до една степен съм престрастен към компютрите ти си по тежък случай ....наркоманка такава ......... :П) хахахахах

Да, наркоманка съм! Не мога да живея без да си пусна компютъра! Той е единствената техника вкъщи, изключвайки печката! И се радвам за което! Защото ми позволява постоянен контакт с приятели и близки, които са на другия край на света, които са на много километри от мен, хора, които обичам, на които държа, а в най-добрия случай виждам веднъж месечно. Позволява ми да чета и да си поръчвам книги, които ги няма в България, и които след няколко кликания на мишката ще ми бъдат донесени до вкъщи. Позволява ми да върша еди куп неща. И най-вече за мен компютърът е средство за работа и изкарване на пари! Не те карам да гледаш по този начин на техниката. Ама е смешно да се отрича, че без средствата за комуникация светът в които живеем ще е друг!
Как ще се обадиш на приятелите си, ако нямаш телефон, не gsm, изобщо телефон ?! (например)
Как сестра ти ще се свързва с вас, ако няма e-mail и телефонна връзка ?! (с пощенски гълъби ли ?! или с телепатични способности)
Аз може да съм наркоманка, ама си спестявам купища пари за телевия, музикални и видео системи, пощенски разходи, дори и сума ти време в комуникацията с разни хора и в работа. Ако за теб всичките ти приятели са в радиус на 1 км и ги виждаш всеки ден, аз имам такива, които едвам виждам 2 пъти годишно! И е правилно да отчиташ и подобни факти, защото и ти ще дойдеш на такова положение!
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
botroid
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Фев 2004
Мнения: 1730
Общо думи: 11,794

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 11:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

EMERALD написа:
Как сестра ти ще се свързва с вас, ако няма e-mail и телефонна връзка ?! (с пощенски гълъби ли ?! или с телепатични способности). Ако за теб всичките ти приятели са в радиус на 1 км и ги виждаш всеки ден, аз имам такива, които едвам виждам 2 пъти годишно! Как ще се обадиш на приятелите си, ако нямаш телефон, не gsm, изобщо телефон ?! (например)


Само ако знаеш колко... да речем странно, изглеждаш отстрани. Всъщност "странно" е възможно най-слабата дума.
Първо - аз лично не бих нарекъл приятели някакви хора които виждам едва 2 пъти годишно!
Второ - каква е гаранцията че тая сестра ако няма телефон, ще има пък винаги подръка компютър за връзка? По-логично е обратното - да има телефон и да няма нужда от комп!
Трето - каква е гаранцията че ако нямаш телефон, а имаш компютър, то приятелите ти също ще имат компове? Дори и да имат, дали по това време когато решиш да се обаждаш ще са пред тях и ще са ги пуснали?! По-логично е да имаш някакъв телефон дори такъв за 30-40-50 леа втора ръка и да им зънкаш и да знаеш че ще се обадят защото в днешно време в БГ малко хора имат компове, но пък кажи-речи всеки има телефон. Дори вече децата имат.
Куца ти логическото мислене, не само в тази тема. И си прекалено вторачена във собственото ти "аз" и не виждаш нищо друго освен собственото ти обкръжение и най-близките хора. Накратко - по твоя свят, съдиш за света на другите хора. Но уверявам те - техните светове са твърде различни от твоя.
И прекалено внимание и енергия отделяш на компютрите - толкова много значение им отдаваш че дори на мен - човек израснал от малък сред компове и прекарващ всеки божи ден със тях - ми е чудна тази твоя маниакална пристрастеност. Олаби темпото, света на комуникациите може да съществува и без компове. И помисли за здравето и очите си - червените кръгове около тях издават голямата ти умора, напрежение и стрес. Излизай сред природата на чист въздух, спортувай нещо, прави любов с гаджето, кото напраиш и квот да е, само не стой прекомерно пред комповете защото след 5-6 години ще си някакво бледо, прегърбено и изпито подобие на самата себе си. Наркоманиите бавно, но сигурно убиват човека.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
EMERALD
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 25 Сеп 2003
Мнения: 1312
Общо думи: 8,181
Местожителство: Габрово - София

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 11:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

уфф уфф уфф
botroid, за пореден път се убеждавам, че дори и да се опитам с теб никога няма да се разберем. Не ме познаваш, ама и никога няма да ме опознаеш... някога ти казах защо... край на темата, че ми писна да говоря с теб, а ти и за миг да не се опиташ да чуеш и разбереш нещо...
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> Женски работи Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov