forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Moskvich

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
_bioHAZArd_
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 04 Окт 2004
Мнения: 1373
Общо думи: 31,249
Местожителство: България, Габрово

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 6:50 pm    Заглавие: Moskvich Отговорете с цитат

Проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.
1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката
2. Кога ще оправят пътищата?
3. Къде е Сиса?

Разяснявам.
Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство...
Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга.
Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .

Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни")

Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.
Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътищаSad

Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътя беше стана като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.

Та по третия въпрос.
Някой да е виждал Сиса?
Трябва ми седалката обратно
_________________
Уважавай Бога ! Обичай Жената ! Пази Родината !

http://www.bgtuner.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
lohnes
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 05 Мар 2004
Мнения: 1771
Общо думи: 1,857
Местожителство: Scotland

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tva kolko puti 6 go puskate ve
ina4e e mnoo qko
_________________
Where there is a will, there is a way!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз не го бях чел - яко е Smile
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бива! Нека има смЕЕх
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
resident_evil
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 27 Юни 2004
Мнения: 680
Общо думи: 13,023
Местожителство: на ХЪЛМА НА ВЕНЕРА

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дам, добро е Smile
Освен това снощи... т.е. рано сутрин ми се сторих че зърнах Сиса да прелита с катапулта над нашата панелка със 2-ра или 3-та свръх светлинна скорост... А може и да ми се привидяло, то не една и две парцуци скоросмъртници гарвътнах... Cool Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
y-project
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 29 Авг 2004
Мнения: 709
Общо думи: 7,345
Местожителство: В Залата

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 9:37 pm    Заглавие: Re: Moskvich Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.
Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътищаSad


И аз имам същия проблем със байка
_________________
http://www.vbox7.com/play:c97f3de0
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Skype Name
[ IP : Logged ]
ses4o
Вчера си купих компютър
Вчера си купих компютър


Регистриран на: 27 Дек 2004
Мнения: 1
Общо думи: 0
Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Съб Яну 01, 2005 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ave 4ovek ti pak si sas nova kola as kato imam trabant-1969g
tuning predniq mu most se srina i slojix kon s karuca.
ina 4e si go biva tova za moskvi4a kefi me Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
MetaMan
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 20 Мар 2004
Мнения: 1211
Общо думи: 0
Местожителство: MIAMI

МнениеПуснато на: Нед Яну 02, 2005 3:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

това ся за 1 път го 4ета

много добро
_________________
Интелигентността е: преднамереност, гъвкавост и продуктивен МЪРЗЕЛ!!!!!!!
I'M NOT A SLAVE TO A GOD THAT DOESN'T EXSIST
I'M NOT A SLAVE TO WORLD THAT DOESN'T GIVE A SHIT

LIVERPOOL FC FOREVER
YOU'LL NEVER WALK ALONE
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Tishop
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 02 Ное 2004
Мнения: 277
Общо думи: 0
Местожителство: Gabrovo

МнениеПуснато на: Нед Яну 02, 2005 5:37 pm    Заглавие: Re: Moskvich Отговорете с цитат

_bioHAZArd_ написа:
Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .


Дърто бре.... Laughing

Ама готино.
Най ме кефи това с Таной -а...
Баси... 8+1 Very Happy Тва москвич ли е или микробус
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov