forum.globcom.net Форуми forum.globcom.net
ФОРУМ
 
 AlbumAlbum Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи  AlbumAlbum   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Дорбо урто -или как се отмъщава на режисьор на СКРИТА КАМЕРА

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
BATTERY
Forum Police
Forum Police


Регистриран на: 23 Окт 2003
Мнения: 240
Общо думи: 6,365
Местожителство: Sad.Wings.Of.Destiny.Globcom.net

МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2004 12:10 am    Заглавие: Дорбо урто -или как се отмъщава на режисьор на СКРИТА КАМЕРА Отговорете с цитат

Пешеходци. Натиснах спирачките в последния момент. Нещо се удари в колелата, но не се усети прегазване. Стомахът ми се сви на топка, кръвното ми срита тази топка към мозъка, която с лек карамбол излезе през ушите. Не смеех да мръдна. Не смеех да сляза. Край! Убих човек!

Слизам. Нямаше как. Виждах се освиркан като убиец, с опропастен живот и почернени в траур непознати.
Гледам - няма човек. Няма и животно. Нищо няма. Погледнах зад колата. Потърках чело и ....
Конфети, ръкопляскания. Потупвания по гърба. Ръкостискания.
"СКРИТА КАМЕРА!!!"
- Ти беше жертва на Скрита камера!
- Ама...абе...хора..изкарахте ми акъла...вие нормални ли сте?
- Получаваш Авон за крака ( ама се чете Ейвън)
- Крака се чете Ейвън? - поисках да ми потвърдят
Връчиха ми и близалки, две туби масло за двутактов двигател, розови пантофи, корково клекало и ...
- Абе вие сте луди!!! Не разбирате ли, че щях да получа инфаркт?!?!
- Е, недей така бе...живота е шоу...

След хамалогията останах накичен като елха. Сложиха ми и две дъвки еъруейвс в ушите...да ми отпушели тесногърдието...
Стоях и ги гледах като се отдалечават. Гневът изнасили яростта в мен и се народиха един куп бесотии. Реших да си отмъстя. Хвърлих всички боклуци от мен. Влязох в колата и със свирене на гуми отцепих. Всичко стана толкова бързо, че вътрешното ми Аз не успя да се качи в колата. Но секунди по-късно то видя как се върнах и срам не срам си взех Авона за ейвъни...ами така де...в случай, че ми замиришат ейвъните.

Скрих се с колата зад ъгъла и зачаках. Проследих режисьора. Не беше трудно. Просто го хванах за шлифера и не го пуснах до тях. Все пак съм гледал шпионски филми. Той нещо се притесни от това, но на всяка реплика му отвръщах с "Дорбо урто!" и се ухилвах.
- Престанете! Ще се обадя в полицията!
- Дорбо урто! Имаш ли gsm?
- Не е Ваша работа!
- Аз имам gsm!
...
На следващия ден му изрисувах колата със спрей. После спирах минувачите и ги питах дали му ходи на това ауди надписите "Дорбо урто!" и "Измий ме!"
После купих 3 картона с яйца и дадох по 1 лв на хлапе в махалата за улучен режисьор. Те се нацупиха защото не знаеха къде има режисьор. Пустата доброта моя - показах им. Масрафът ми излезе 38 лв. Той лежеше на земята покрит с яйца. Натрошени.

-О, дооооорррррбо уррррто! Пачи ли са? Ако са пачи яйца и летят ниско - ша вали! - и мъдро врътнах дупе и после гръб и подходих да отстъпвам.

Имаше и още леки шеги. Написах му с морзови знаци на вратата текста на "Шампанско и сълзи". Той през сълзи ме молеше да спра, а аз с шампанско отвън казвах ...как какво? Естествено, че "дорбооо уртоо"

Накрая той каза:
- Ок! Разбрах! Сгрешихме...не е хубаво да се ебаваме с хората. Кажи какво искаш да спреш??
- Искам да ме снимаш за реклама. Снимал съм се Дав ( сапуна), за прах за пране...
- АБСУРД! Двоен абсурд! Абсурдн'т! Абдурдише зи бите нихт!
- Дорбо урто?
- ОК!ОК!ОК! Само спри с това дорбо морбо...
- Не дорбо морбо, а дорбо уррррто!

Доволен, щастлив и отмъстен заложих и мой сценарий - купувам си gsm и съм толкова щастлив, че поздравявам всички и им викам "дорбо урто" а те се вцепеняват и озъбват. Демек, споделен съм! И после се качвам на високо, гледам града и се чудя дали някой някога е снимал по-тъпа реклама и разпервам ръце да покажа колко тъпа.

Имахме много спор за сценария, но се наложих с малко от онези шеги описани по-горе.

Ама много ме е яд, че не минала през СЕМ и заменили моето цветущо "Дорбо урто!" с "Добро утро".
Почувствах се ограбен. Без мен Глобул е като Вектра без странични огледала.


Написано от Щрунц
_________________
Хотелите в България - Бърза онлайн резервация на хотел в България за Вашата почивка.

Уеб студио Абидос - поръчайте сега уеб сайт със собствена система за управление на съдържанието (CMS) на цена по-ниска от разработката на сайт с готова такава система!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Педя човек
Гост




Общо думи: 0

МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2004 12:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахаха
т'ва ли било.... ми.. не е лошо
ам да не е по истински слуЧАЙ ?
Върнете се в началото
[ IP : Logged ]
Djano
Не е лесно !
Не е лесно !


Регистриран на: 16 Сеп 2004
Мнения: 2312
Общо думи: 13,855

МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2004 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Laughing Dobro urtoo hahah
_________________
Astra модератор! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
[ IP : Logged ]
kiki
пухче предполагам... *без предполагам!


Регистриран на: 17 Авг 2004
Мнения: 1866
Общо думи: 22,333
Местожителство: South Of Heaven

МнениеПуснато на: Пет Дек 31, 2004 12:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

весело!!!!!!!!!! Very Happy
Мноу се хилих особено на Авона за ейвъни.....сладурско! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...пънко нема умре и нафинг елс медърс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Skype Name
[ IP : Logged ]
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    forum.globcom.net Форуми -> КЕФ @ НЕТ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov